Ücretsiz Gönderim: Reşitpaşa şubemizden 5 km mesafeye kadar veya 5 km’den fazla ise 1.500 TL ve üzeri siparişler için.

MUÀ’ya hoş geldiniz. Sizi nasıl mutlu edebiliriz?

Burası mahallenizin İtalyan dondurmacısı.

4-5 Yıl önce, Floransalı dondurma ustalarının geleneğini İstanbul’a taşımak, gerçek İtalyan dondurmasını İstanbul’lularla tanıştırmak için çıktık yola. Kaybolmuş mahalle kültürümüzü biraz olsun canlandırmak ve bulunduğumuz her mahalleye, o mahallenin ruhuna uygun bir ortamda her gün taze, sağlıklı ve en kaliteli dondurmayı sunmaktı hedefimiz.

Yeniköy’de küçük bir dükkanla başladığımız bu yolculuk, bugün bizim İstanbul’da bulunan 13 şubemiz, Bursa’da ve İzmit’te 1 şubemizle mutluluğu dağıtmak her daim önceliğimiz oldu.

Bu başarıda MUÀ ailesinin her bir ferdi kadar; dondurmalarımızı beğenip eşine dostuna tavsiye eden mahalle sakinlerimizin, mahallesinde yoksa bile methimizi duyup uzaklardan sipariş verenlerin, sosyal medyada lezzetlerimize iltifat edenlerin payı çok büyük. Onlar MUÀ kültürünün en değerli temsilcileri bizim için…

Kalitede bu istikrarı korumak ve benzersiz MUÀ lezzetini sürdürülebilir kılmak kolay değil elbette. Hele hele söz konusu olan günlük üretilen Sorbe dondurmaysa…

Bir yandan sürekli tazelerken dondurmalarımızı, bir yandan da yeni keşifler peşinde koşuyoruz. Zamanın ruhunu yakalamak için evrensel olanla yerel olanı artizanca harmanlıyoruz. Antep Fıstığı Sorbe’mizden denerseniz ne demek istediğimizi daha iyi anlarsınız.

Bu sene, doğallıktan ödün vermeyen tavrımızla dükkanlarımıza değer katacak yeni bir ürünle MUÀ severlerin karşısına çıktık ve İmza lezzetlerimizden esinlendiğimiz dondurmalı rokoko pastalar ürettik. Bu yenilikçi dokunuşumuzla bulunduğumuz sektöre yeni yorumlar getirmekle kalmadık, takip eden değil takip edilen sektöre yön verme bir marka olarak, MUÀ dondurmalı pastalarımızı şubelerimizde servise başladık.

Kalite anlayışımızı ve marka olgumuzu güçlendirmek için de yine bu sene kurduğumuz çikolata atölyemizde dondurmamızın yanına artizanal çikolata üretimini de ekledik. Çikolata şeflerimiz tarafından üretilen el yapımı çikolatalarımızla dükkanlarımızı renklendirdik ve bu tutkuyla her sene MUÀ severleri heyecanlandırmaya devam etmek bizim tutkumuz haline geldi.

Her gün ilk günkü heyecanla başlıyor MUÀ maceramız. Ve ne kadar büyük çaba ve incelik gerektirse de en taze dondurmaları sunmak, dükkanlarımıza uğrayanların yüzünde gördüğümüz o tatlı mutluluk, inanın her şeye değer… Yolunuz bir gün MUÀ’ya düşerse, çekinmeden girin, sizi birbirinden nefis lezzetlerimizle tanıştırmak isteriz. Dudağınıza değdiği anda bir öpücükle uyanan güzelin hikayesini hatırlayacağınızdan eminiz.

VİZYON

Türkiye’nin en sevilen ve en çok tavsiye edilen artizanal dondurmacısı olarak dünya çapında bir bilinirliğe sahip olmak.

MİSYON

MUÀ gastronomik bir kültür oluşturarak evrenselle yerel olanı harmanlamayı hedefler. Bu bireylerin sağlığına dikkat eden, kaliteden asla taviz vermeyen, her zaman en iyisini hedefleyen ve adil ticaret ile yerel üreticiyi desteklemeyi temel alan bir kültürdür.

ADİL TİCARET
MUÀ, ülkemizdeki üreticilere yardım etmeyi ve sürdürülebilirliği teşvik etmeyi amaçlamakta, üretimini de bu yönde yapmaya devam etmektedir.